wspolpraca-header

wspolpraca-header-2

Book z nami to blog o książkach i wszystkim, co szeroko wiąże się z kulturą czytania. Nie ograniczamy się do recenzji, ponieważ wiemy, że czytelnicy szukają czegoś więcej. Dlatego dostarczamy nowości z literackiego świata, piszemy o miejscach wartych uwagi, analizujemy inne blogi albo zastanawiamy się, czy warto czytać e-booki. Jednak przede wszystkim chcemy, by wszyscy kochający czytanie mogli poczuć się u nas jak w domu, w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a każdy książkoholik żyje tysiącem żyć.

wspolpraca-1

Nasi czytelnicy w przeprowadzonej ankiecie twierdzą, że lubią nas przede wszystkim za jakość i sposób pisania tekstów, poruszanie wielu tematów, stronę wizualną bloga. Book z nami prowadzą cztery osoby: dzięki temu nigdy nie brakuje nam pomysłów, a zainteresowania i doświadczenie każdego z członków redakcji umożliwiają wprowadzenie wielu z tych pomysłów w życie. Grafika, skład książek, projektowanie stron, typografia, fotografia nie są nam obce, co otwiera nowe możliwości współpracy z nami. Więc jeśli nie wiesz, czy blog o czytaniu jest tym, czego szukasz – napisz, a udowodnimy, że mamy więcej do zaproponowania, niż mogłoby się z pozoru wydawać.

wspolpraca-2

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Możemy zarówno umówić się na jednorazową usługę, jak napisanie tekstu, poinformowanie o akcji, zamieszenie odnośnika, zorganizowanie konkursu, ale chętnie podejmiemy się też dłuższej współpracy. W jakiej formie? Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły.

wspolpraca-3

Pisz na redakcja@bookznami.pl – na pewno się odezwiemy. Jako miłośnicy papieru chcielibyśmy też dostawać więcej listów, niestety nie mogliśmy uzgodnić, czyj adres byłby uprzywilejowany. Mamy nadzieję, że e-mail wystarczy.

cameleo-old