bookznami.pl

bookznami.pl – książki, filmy i seriale, sylwetki

produkty z naszej marki
Lifestyle

Dlaczego warto wybrać produkty z naszej marki?

Z myślą o szybko rozwijającej się w Polsce branży e-commerce, nasza hurtownia opakowań zapewnia najwyższej jakości wytrzymałe pudła kartonowe

do różnego typu transportu. Na stronie HEYKAPAK znajdziesz satysfakcjonującą gamę możliwości wyboru opakowań z bardzo szybką wysyłką.

Czym wyróżniają się nasze pudła kartonowe?

  • Są w pełni biodegradalne — jest to bezsprzecznie korzystniejsze dla środowiska niż opakowania z tworzywa sztucznego.
  • Trwałość na najwyższym poziomie — Wysyłając produkt, nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, gdyż odpowiednio dobrane pudło przetrwa najcięższe próby uszkodzenia.
  • Pakowność — Nasza hurtownia opakowań produkuje pudła wytrzymujące ciężar osiągający nawet do 25 kilogramów!

Nasza hurtownia opakowań oferuje największy wybór kartonów, które klienci najczęściej wykorzystują do porządkowania, przesyłek, a nawet przeprowadzek!

Typy i rodzaje pudeł kartonowych

Pudełko kartonowe może wyglądać jak jednorodny przedmiot — obalamy to określenie, bo od tego zależy rodzaj pudełka i jego

przyszłe przeznaczenie. Najpopularniejszym i najbardziej powszechnym typem jest karton klapowy, który jest maksymalnie wytrzymały i przydatny przy przewożeniu różnego rodzaju ładunków. Dla wygody wyboru pudełek zalecane jest znanie wymiarów skrytki paczkomatu i fali. W przypadku rozmiaru rozróżniamy pudełka

od 100 do 600 milimetrów długości. Klasyfikując kształty, wyróżniamy jeden rodzaj — pudło kwadratowe.

W trakcie opisu pojawiła się niezwykłe na co dzień określenie fal kartonowych. Co to znaczy? Mówiąc wprost, fala oznacza wolną przestrzeń między warstwami surowca a kartonem. Fale to niezbędny czynnik, jeśli chcemy pakować dużą ilość towaru. Jeśli to wybierzesz, możesz wybrać rozwiązanie w postaci 5 warstw klap kartonu.

Hurtownia opakowań HEYKAPAK dla e-commerce.

Oferta e-commerce obejmuje:

Karton z klapką — kartony z klapką są idealne do wysyłki nieco większych przedmiotów, takich jak artykuły gospodarstwa domowego, zastawa stołowa, lampy, ceramika, sprzęt sportowy czy żywność. 

Oferujemy kartony klapowe w różnych rozmiarach: od 100 mm do 600 mm długości — wszystkie wykonane są z grubej, solidnej tektury. 

Wymiary paczki odpowiadają wszystkim podanym przez InPost. Karton można przechowywać na płasko, dzięki czemu nie tracisz cennej przestrzeni. Tekturowe klapy powinny być szczelne, pamiętaj więc o porządnej taśmie pakowej.

Pudła fasonowe – estetyczne, trwałe i bezproblemowe w złożeniu. Pudełka sztancowane są idealne przy wysyłce drobnych przedmiotów, odzieży, dokumentów oraz dekoracji. Wysokiej jakości tektura, z której wykonane jest opakowanie, chroni towar przed uszkodzeniem.

Nasza hurtownia opakowań ma wymiary zgodne z wymaganiami poczty polskiej, paczkomatów i innych firm kurierskich.

Pudła na książki i owijki — do wysyłki książek, czasopism czy płyt CD i DVD znakomicie sprawdzą się owijki — również odporne na wszelkie uszkodzenia opakowania, które nie utrudniają pakowania. Nie jest też potrzebna taśma pakowa. 

Dzięki kilku zgięciom przedmiot można dopasować do wielkości opakowania. Pudełko jest również wyposażone w perforowane zrywki, dzięki czemu rozpakowanie zamówienia nie stanowi wielkiego problemu.

Pudła do paczkomatów — niewielkie i odporne.

W przypadku pudeł do paczkomatów karton musi być dostosowany do jego wymiarów. Hurtownia opakowań oferuje następujące opcje:

  • Najmniejszy rozmiar A – 8x38x64 [cm].
  • Średni rozmiar B – 19x38x64 [cm].
  • Największy rozmiar C – 41x38x64 [cm].

Bez względu na wielkość przesyłki, z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie odpowiednie pudełko kartonowe. Polecamy modele klapowe zgodne z FEFCO 201, idealny do większych paczek. Wybierz kartony do paczkomatów na podstawie swoich potrzeb i skorzystaj z usług naszej szerokiej oferty.

Jednak przed złożeniem zamówienia upewnij się, że wymiary wewnętrzne wybranego modelu pasują do wymiarów Twojej przesyłki. Przy mnóstwie pudełek wszystkich rozmiarów, znalezienie odpowiedniego z pewnością nie będzie dla Ciebie problemem. Zainwestuj w lekkie i wytrzymałe pudełka na Paczkomaty i wysyłaj paczki w rozmiarach A, B i C. Uprość realizację zamówień dzięki wygodnemu i szybkiemu pakowaniu.

Co konkretnie mogę zrobić z kartonami?

Pudełka kartonowe są ekstremalnie uniwersalne. Pudła to doskonały wybór do wysyłki towarów oraz jego gwarancja, że nie zostanie uszkodzony. Są też bardzo pomocne i wręcz mówiąc, niezbędne przy przeprowadzce. W tym doskonale organizują twoją przestrzeń domową.

Artykuł sponsorowany