Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Oświata Lingwista – szkolenia dla nauczycieli, studia podyplomowe, kursy zawodowe

16 maja 2022


Oświata Lingwista to uznany podmiot świadczący profesjonalne usługi szkoleniowe w trybie stacjonarnym w Lublinie oraz w formie kursów internetowych. W ofercie marki znajdują się m.in.: szkolenia dla nauczycieli, studia podyplomowe oraz kursy zawodowe. Po ich ukończeniu absolwenci otrzymują certyfikat lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych. 

Dokumentacja od Oświata Lingwista ceniona jest nie tylko w województwie lubelskim, ale także w całej Polsce. Dzięki temu łatwiej o znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia. 

Profesjonalne szkolenia dla nauczycieli

W ofercie szkoleń dla nauczycieli w Lingwista znajdują się zarówno kursy internetowe, jak i warsztaty organizowane w trybie stacjonarnym. Zależy to przede wszystkim od tematyki danego szkolenia. Łącznie to kilkadziesiąt wysokiej jakości kursów, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród wymagających uczestników. Każdy z tematów przygotowywany jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy opierają swoją wiedzę o najnowsze wyniki badań naukowych w danym obszarze. To gwarancja najwyższej jakości standardów rynkowych. Szeroki wybór kursów sprawia, że każdy z nauczycieli znajdzie interesujące go zagadnienie, a oferta stale jest poszerzana i dostosowywana do potrzeb pedagogów. 

Dla ułatwienia szkolenia podzielono na następujące kategorie:

 • psychologia i wychowanie;
 • uprawnienia i kwalifikacje;
 • prawo;
 • logopedia;
 • warsztaty metodyczne;
 • współpraca z rodzicami.

Studia podyplomowe dostosowane do Twoich potrzeb

Placówka edukacyjna Lingwista działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. Firma w ofercie posiada także atrakcyjną ofertę studiów podyplomowych dostosowaną do realnych potrzeb absolwentów. Dzięki nim studenci zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy i łatwiej im o satysfakcjonujące warunki zatrudnienia. Nad poziomem przekazywanej wiedzy czuwają osoby o wieloletnim doświadczeniu pedagogicznym oraz praktycznym, dzięki czemu dostosowują program do potrzeb uczestników studiów. Poszczególne kierunki studiów podyplomowych przypisano do takich obszarów tematycznych jak:

 • administracja, 
 • kierunki dla nauczycieli, 
 • pedagogika, 
 • zarządzanie.

Kursy zawodowe

Osoby chcące zwiększyć swoje kompetencje lub nabyć nowe umiejętności zawodowe, mogą skorzystać z oferty profesjonalnych kursów zawodowych od Lingwista. W ofercie znajdują się m.in. kursy prowadzone w formie zdalnej dotyczące BHP, czy też animacji czasu wolnego. Ponadto Lingwista to certyfikowana jednostka szkoleniowa prowadząca stacjonarne kursy takie jak:

 • kursy spawania;
 • operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC;
 • operator frezarki uniwersalnej-konwencjonalnej;
 • kurs operator pilarek mechanicznych;
 • kurs florystyczny podstawowy;
 • kurs florystyczny rozszerzony. 

Kursy zawodowe kończą się egzaminem, który potwierdza nabycie specjalistycznych umiejętności, a także uprawnia do pracy w zawodzie. To doskonały wybór dla osób wchodzących na rynek pracy lub myślących o przebranżowieniu się. Ukończenie kursów zawodowych zwiększa elastyczność pracownika i pozwala mu na płynne utrzymywanie się na rynku pracy i zagwarantowanie sobie atrakcyjnych zarobków. Właśnie dlatego warto postawić na propozycję od Oświata Lingwista. 

Artykuł sponsorowany

Redakcja bookznami.pl

Nasi redaktorzy na stronie bookznami.pl to zespół miłośników literatury, filmów i kultury, którzy pasjonują się dzieleniem się swoją wiedzą i inspiracją z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów posiada głęboką wiedzę na temat książek, filmów i znanych autorów, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszej społeczności czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Bluzy robocze
Czy transport morski z Chin to najlepsza opcja?
Obrączki ślubne klasyczne dla fanów ponadczasowych rozwiązań

Jesteś zainteresowany reklamą?

Obrączki ślubne klasyczne dla fanów ponadczasowych rozwiązań