bookznami.pl

bookznami.pl – książki, filmy i seriale, sylwetki

Pudełka kartonowe
Lifestyle

Pudełka kartonowe producent

Pudełka kartonowe to uniwersalny produkt, który usprawnia życie. Pomagają sprzątać, układać rzeczy oraz przechowują. Sprawiają, że dzięki nim nasze domowe przedmioty są posegregowane. Pudełka kartonowe i ozdobne przydają się nie tylko w domu, ale również w wielu branżach i spełniają wiele funkcji. Właśnie dlatego oferujemy tak wiele zróżnicowanych produktów, które przydadzą się każdemu. To wyrób, który ma bardzo dużo zalet.

Dlaczego pudełka kartonowe?

Nasze opakowania wykonane są z wysokiej jakości kartonu. Są wytrzymałe oraz umożliwiają bezpieczny transport. Ułatwiają przechowywanie dokumentów oraz różnego rodzaju przedmioty. Rozmaite kształty i fasony dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Ich wykorzystanie pozwala na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni. Jakie jeszcze zalety posiadają nasze pudełka kartonowe?

• Są biodegradowalne, co oznacza, że są przyjazne środowisku i szybko się rozkładają.

• Są trwałe, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona i nie zostanie zniszczona.

• Najbardziej wytrzymałe kartony uniosą ciężar nawet do 25 kilogramów.

• Wszystkie nasze produkty są w korzystnej cenie – ta opcja zadowoli klientów, którzy dbają o domowy budżet.

Wszystkie nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie, szczególnie w biznesie. Mogą być wykorzystywane podczas transportu, przy przeprowadzkach, do przechowywania dokumentów, segregatorów.

Pudełka kartonowe – rodzaje

Jako producent pudełek kartonowych posiadamy w ofercie różne wzory i rozmiary. U nas możesz złożyć zamówienie indywidualne jak i hurtowe. Wybór odpowiedniego opakowania może wpłynąć na walory estetyczne oraz w sposób efektywny zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

• Wielokrotnie używanym opakowaniem jest karton klapowy, który jest trwały i wygodny w przenoszeniu różnego rodzaju produktów. Dodatkowymi atutami są: prostota użytkowania, niewielka waga, niska cena oraz łatwy montaż.

• Kartony fasonowe charakteryzują się lepszym dopasowaniem do zawartości. Szczególną uwagę zwracają dodatkowe elementy zabezpieczające. To wysoka jakość przechowywania i transportu najdelikatniejszych produktów.

• Kartony archiwizacyjne to doskonały wybór do biur, archiwów, placówek czy instytucji. Spełnią swoją rolę przy sortowaniu dokumentów. Są dopasowane do formatów A4 lub A5, a dodatkową cechą są przegródki. Ponadto mogą być otwierane od góry lub od boku.

• Kartony kaszerowane są wyjątkowo trwałe. Można w nich transportować ciężkie towary. Z zewnątrz są pokryte dodatkowym materiałem odpornym na uszkodzenia.

• Kartony ozdobne przystosowane do wykorzystania w celu reklamowym, które dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Idealnie sprawdzają się podczas reklamy danego produktu. Na powierzchni opakowań można umieścić dowolny znak towarowy lub logo firmy.

Każdy karton jest wyposażony w falę kartonu, co oznacza wolną przestrzeń znajdującą się między warstwami opakowania. To ważny czynnik, który dodatkowo amortyzuje zapakowany produkt.

Istnieją trzy dostępne warianty gabarytów, które możemy wykorzystać w przypadku paczko matów:

• Gabaryt A – najmniejszy 8 × 38 × 64 cm;

• Gabaryt B – średni 19 × 38 × 64 cm;

• Gabaryt C – największy 41 × 38 × 64 cm.

Pudełka kartonowe możemy zastosować w wieloraki sposób. To doskonała opcja, kiedy chcemy mieć pewność, aby przesyłka dotarła nienaruszona. Są powszechnie używane podczas przeprowadzki oraz transportu. Karton jest tani w produkcji, dlatego koszty wysyłki są dużo niższe. Jego powierzchnia pozwala na przyklejenie taśmy klejącej chroniąc towar zawarty w środku, a także umieszczenia na niej informacji o towarze. Logo, które można z łatwością na nich umieścić, będzie świetnym elementem promocji. Pudełka nie zajmują dużo miejsca, dzięki nim możemy zaoszczędzić dużo miejsca. Jako producent pudełek kartonowych zapraszamy klientów indywidualnych oraz biznesowych do składania zamówień.