Strona główna
Multimedia
Tutaj jesteś

Komedie śmieszne do łez – dobre dla każdego

10 maja 2021 śmieszne filmy


Z pewnością każdy docenia dobre kino. Obecnie istnieje wiele ciekawych tytułów, które są warte obejrzenia. Dodatkowo, możliwym jest znalezienie sporo platform, które posiadają szeroką bazę wszelkich filmów czy też seriali. Co za tym idzie, każdy jest w stanie znaleźć komedie śmieszne do łez lub poruszające dramaty do obejrzenia w wolnym czasie.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

  • dlaczego warto obejrzeć komedię?
  • jakie filmy sprawdzą na wieczorny relaks?
  • jakie komedie śmieszne do łez znajdziemy na Netflixie?

Zobacz także: https://bookznami.pl/polskie-horrory-ktore-warto-znac/

Przerażające horrory czy komedie śmieszne do łez?

Możliwym jest stwierdzenie, iż każdy posiada swoją ulubioną kategorię filmów. Niektórzy są w stanie zrelaksować się oglądając horror, a inni z kolei preferują jedynie komedie śmieszne do łez. Co za tym idzie, znalezienie najlepszej opcji dla każdego odnośnie konkretnego tytułu nie zawsze bywa łatwe.

Z pewnością każdy, kto ceni komedie kojarzy wiele powszechnych tytułów, które potrafią rozbawić widzów jak żadne inne Śmieszne filmy nie tylko posiadają walory humorystyczne, lecz często wyróżnia je również ciekawy przekaz, który może wpłynąć na nasze postrzeganie różnorodnych sytuacji.

Świetny pomysł na spędzenie wieczoru

Znalezienie ciekawego tytułu filmu obecnie nie stwarza zbyt wielu problemów ze względu na fakt, iż istnieje wiele rankingów internetowych, które prezentują zestawienia konkretnych kategorii dzieł. Co za tym idzie, każdy jest w stanie poznać nie tylko oceny użytkowników odnośnie konkretnego filmu, lecz również możliwe jest zapoznanie się z opisem owego tytułu.

Z pewnością każdy kojarzy serię filmów pod tytułem „Kac Vegas” – jedna z najpopularniejszych pozycji, jeśli chodzi o komedie śmieszne do łez. Fabuła owego dzieła jest niezwykle ciekawa oraz przezabawna. Mianowicie, czwórka przyjaciół postanawia wybrać się do Las Vegas w ramach spędzenia wspólnego wieczoru kawalerskiego. Jednakże, w wyniku niespodziewanego zwrotu akcji oraz dużej ilości alkoholu dochodzi do sytuacji, w której znika pan młody. Pozostała grupa próbując odtworzyć ciąg wydarzeń dnia poprzedniego nieustannie przeżywa zaskakujące chwile. Wspomniany film przepełniony jest sporą dawką humoru, dzięki czemu każdy z pewnością spędzi miło czas podczas seansu.

Kolejnym ciekawym filmem są „Druhny”, które opisują wydarzenia kilku kobiet tuż przed ślubem jednej z nich. Głównymi postaciami są dwie przyjaciółki, pomiędzy którymi wywiązuje się niemała sprzeczka w związku z pojawieniem się zazdrości. Spore zgromadzenie płci pięknej w filmie doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji, które wywołają uśmiech na niejednej twarzy.

Wiele osób ceni sobie takie filmy, które są swoistymi połączeniami kilku gatunków. Co za tym idzie, niezwykle popularne są filmy łączące superbohaterów z odpowiednią dawką humoru. Odpowiednim przykładem będzie „Deadpool”. Wspomniany tytuł jest niezwykle nietypowy, ponieważ głównym wątkiem owego dzieła jest kierowanie się zemstą. Jednakże, wplecenie w fabułę wielu humorystycznych wątków sprawiło, iż „Deadpool” bardzo szybko stał się niebywale popularny.

Jednym z filmów, który łączy w sobie walory humorystyczne oraz niesamowity przekaz jest „Forrest Gump”. Wspomniany tytuł jest opowieścią o niezbyt inteligentnym chłopcu, który mimo przeciwności losu dąży do zrealizowania swych marzeń. Wszelkie perypetie, które doświadcza główny bohater sprawiają, iż każdy jest w stanie się uśmiechnąć podczas oglądania owego dzieła. „Forrest Gump” jest niesamowitym filmem, który zdobył serca ludzi na całym świecie.

komedie śmieszne do łez

Komedie śmieszne do łez – Netflix

Powszechnie wiadomo, że Netflix ma swojej ofercie ogromną ilość tytułów. Tak naprawdę każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Skupmy się jednak na komediach, które jest w stanie zaserwować nam serwis. 

Niektóre ze wspomnianych wcześniej tytułów (“Kac Vegas”, “Forrest Gump”) możemy obejrzeć na Netflixie. Oczywiście nie są to wszystkie warte uwagi komedie, które stoją na wysokim poziomie. Najpopularniejsze i najlepsze filmy, jakie możemy znaleźć w usłudze to: 

  • “Wredne Dziewczyny” 
  • “Przekręt’
  • “Baby Driver”
  • “Big Lebowski”

W zależności od indywidualnych preferencji, każdy jest w stanie znaleźć idealny film dla siebie. Dodatkowo, warto korzystać ze wszelkich rankingów internetowych, ponieważ możemy miło się zaskoczyć filmami, które są polecane przez różnorodnych użytkowników, którzy posiadają zbliżony gust do naszego względem kina.

Redakcja bookznami.pl

Nasi redaktorzy na stronie bookznami.pl to zespół miłośników literatury, filmów i kultury, którzy pasjonują się dzieleniem się swoją wiedzą i inspiracją z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów posiada głęboką wiedzę na temat książek, filmów i znanych autorów, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszej społeczności czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

gry edukacyjne dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci

3 grudnia 2022

polskie horrory

Najlepsze polskie horrory

30 listopada 2022

polskie horrory

Jesteś zainteresowany reklamą?

polskie horrory