bookznami.pl

bookznami.pl – książki, filmy i seriale, sylwetki

seriale dla kobiet
Książki

Najlepsze i najbardziej znane seriale dla kobiet

Z całą pewnością można stwierdzić, że w obecnych czasach oglądanie seriali jest fantastyczną formą rozrywki. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i o różnych preferencjach. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat oraz poznać najlepsze i najbardziej znane seriale dla kobiet.

Emily w Paryżu

Wśród najlepszych seriali dla kobiet można przede wszystkim wymienić „Emily w Paryżu”. Serial powstał w roku 2020 i zyskał wielu fanów, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Serial opowiada historię amerykanki Emily, która trafiła do paryskiej agencji reklamowej. Musi zapoznać się z francuskim trybem życia oraz pracy, co nie jest w jej przypadku łatwym zadaniem. Emily podczas swojej przygody poznaje bardzo wiele ciekawych osób, a także przeżywa ciekawe wydarzenia. Warto zapoznać się z tym serialem, ponieważ jest niezwykle interesujący.

Telefonistki

Kolejnym tytułem, który na pewno zachwyci wiele pań są „Telefonistki”. Serial opowiada historię prawdziwych emancypatek. W historii biorą udział cztery kobiety, które spotykają się w Madrycie w latach dwudziestych. Wszystkie otrzymują pracę na stanowisku telefonistek oraz pragną być traktowane na równi z mężczyznami, co jest dla nich niezwykle istotną kwestią. Serial opowiada o bardzo istotnych elementach życia. Wśród nich można przede wszystkim wymienić prawdziwą przyjaźń, ale także miłość. Warto go zobaczyć.

Ania, nie Anna

Wśród różnych ciekawych seriali dla kobiet można również wymienić taki tytuł, jak „Ania, nie Anna”. Jest to historia oparta na powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”, która została stworzona przez Lucy Maud Montgomery. Jednak serial zrealizowano w bardzo nowatorski sposób, co na pewno zachwyci wiele osób, które uwielbiają historię Ani. Dodatkowo w produkcji można również znaleźć wiele zachwycających kadrów. Serial sprawdzi się idealnie wśród wszystkich kobiet, które żyją marzeniami i uwielbiają wracać do przeszłości.

Szefowa

„Szefowa” to kolejny tytuł, który na pewno zachwyci wiele kobiet. Serial opowiada historię dziewczyny, która spełniła swoje marzenia oraz rozpoczęła pracę w branży modowej. Produkcja idealnie sprawdzi się wśród wszystkich kobiet, które uwielbiają modę oraz branżę modową. Niestety ma tylko jeden sezon. Jednak nawet podczas niego można się w fantastyczny sposób bawić, dlatego jest warty obejrzenia.

Grace i Grace

Wśród najciekawszych seriali dla kobiet można również wymienić taki tytuł, jak „Grace i Grace”. Historia opowiedziana w serialu dzieje się w dziewiętnastym wieku. Opowiada o pokojówce, która została skazana na dożywocie za zabicie swoich pracodawców. Historia opiera się na próbach uznania jej za niepoczytalną oraz uniknięcia wyroku. Serial został stworzony na podstawie powieści, dzięki czemu jest niezwykle interesujący. Z całą pewnością jest warty obejrzenia przez wszystkie osoby, które lubią tego rodzaju klimaty.

Orange is the new black

„Orange is the new black” jest jednym z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Dlatego z całą pewnością warto go obejrzeć, jeśli tylko posiada się taką możliwość. Serial opowiada historię kobiety, która trafiła do więzienia za zbrodnię popełnioną aż dziesięć lat wcześniej. Dodatkowo opowiadane są również inne ciekawe historie, z którymi warto się zapoznać. Serial jest bardzo chwalony za ciekawe wątki, które w nim występują. Dlatego na pewno idealnie sprawdzi się wśród wszystkich osób, które lubią takie klimaty oraz historie związane z więziennictwem. Warto o tym pamiętać podczas wyboru serialu do oglądania.