Strona główna
Multimedia
Tutaj jesteś

Najlepsze seriale młodzieżowe

10 kwietnia 2021 seriale młodzieżowe


Seriale stają się coraz popularniejsze. Wiele osób uwielbia spędzać czas oglądając jakiś dobry serial. Dostęp do platform takich jak Netflix czy HBO Max pozwala nam obejrzeć wiele różnych produkcji. W tym artykule przedstawiamy najlepsze seriale młodzieżowe.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • jakie są najlepsze seriale młodzieżowe na Netflixie
 • jakie są seriale na Netflixie ze szkołą w tle
 • jakie są najlepsze seriale młodzieżowe na HBO

Zobacz także: https://bookznami.pl/polskie-seriale-na-netflixie/

Najlepsze seriale młodzieżowe na platformie Netflix

 1. Emilly w Paryżu – Emily jest menadżerką z Chicago, pewnego dnia dostaje propozycję pracy w Paryżu. W związku z tym przeprowadzka do tego pięknego miasta otwiera nowy rozdział w jej życiu. Jest to bardzo zabawny serial. Ukazały się już trzy sezony, a czwarty ma mieć swoją premierę w przyszłym roku.
 2. Dom z papieru – grupa przestępców barykaduje się w hiszpańskiej mennicy wraz z zakładnikami. Przedstawiciel napadu zwany Profesorem, prowadzi negocjacje z policją. Jest to absolutnie genialny serial. Każdy odcinek jest jeszcze ciekawszy.
 3. Riverdale – pewnego dnia w miasteczku zostaje zamordowany nastolatek. Grupa pewnych przyjaciół chce jak najszybciej rozwiązać zagadkę tego morderstwa. Jest to hit Netflixa. Serial jest ciekawy, ma wiele wątków.

Seriale na Netflixie ze szkołą w tle

 1. Stranger Things – pewnej nocy znika młody chłopiec. Podczas poszukiwań okazuje się, że to zdarzenie zapoczątkowało serie niebezpiecznych wydarzeń. Chcąc poznać fajne seriale młodzieżowe, bez wątpienia warto zapoznać się z tą produkcją. Aktualnie można obejrzeć cztery sezony „Stranger Things”, a piąty jest już zapowiedziany na 2024 rok.
 2. Ginny & Georgia – po ciągłych przeprowadzkach matka i córka postanawiają zamieszkać na stałe w pewnym miasteczku. Tam Ginny przeżywa swoje pierwsze przyjaźnie, pierwszą miłość. I wydawać by się mogło, że wreszcie te dwie kobiety ułożyły sobie życie, lecz demony przeszłości o nich nie zapomniały. Jest to serial z 2021 roku. Widzowie otrzymali jeden sezon, który składa się z dziesięciu odcinków.
 3. Trinkets – trzy dziewczyny, które tak bardzo różnią się od siebie, a jednak postanawiają się zaprzyjaźnić, ponieważ łączy je jedno – kradzież sklepowa. Jest to mało znany serial, ale bezsprzecznie wart obejrzenia. Każdy odcinek jest bardzo ciekawy, a sama historia pokazuje nam, jak ważna w życiu jest przyjaźń. Produkcja składa się z dwóch sezonów, po dziesięć odcinków każdy. 
 4. Szkoła dla elity – gdy do elitarnej szkoły trafia trójka nastolatków z biednej rodziny, dochodzi niestety do tragedii. „Szkoła dla elity” to typowy serial dla nastolatków. Dotychczas pojawiło się już pięć sezonów, a premiera szóstego zaplanowana jest na listopad 2022 roku.
 5. Rzymskie dziewczyny – dwie nastolatki postanawiają wkroczyć w niebezpieczny świat, nie wiedzą jakie konsekwencje będą musiały przez to ponieść. Jest to włoski serial. Mimo tego, że produkcja nie jest jakoś dobrze znana, to naprawdę warto obejrzeć „Rzymskie dziewczyny”.
 6. Insatiable – prawnik przygotowuje nastolatkę do konkursów piękności. Mężczyzna nie wie, że dziewczyna w ten sposób chce się zemścić na kolegach, którzy ją dawniej prześladowali. Bardzo zabawny serial, który na pewno spodoba się nastolatkom.

seriale młodzieżowe

Najlepsze seriale młodzieżowe na HBO

 1. Euforia – główna bohaterka uzależnia się od narkotyków. Dodatkowo Jjj życie się zmienia, kiedy poznaje pewną tajemniczą nastolatkę. „Euforia” stoi bardzo wysoko, jeśli chodzi o fajne seriale młodzieżowe. Porusza bardzo ciężkie tematy, takie jak: toksyczny związek, uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Produkcja doczekała się już dwóch sezonów, a trzeci ma pojawić się w 2023 roku.
 2. Famous in Love – serial opowiada o zwykłej nastolatce, która utrzymuje główną rolę w serialu. Od tej pory jej życie bardzo się zmienia. „Famous in Love” bardzo przyjemnie się ogląda. Typowy serial romantyczny, ale jednak zasługuje na bycie w tym rankingu.
 3. Wielkie kłamstewka – zwyczajne życie trzech matek zmienia się, gdy dochodzi do pewnej zbrodni. Serial kryminalny z bardzo ciekawą obsadą.
 4. Mroczne materie – serial na podstawie książki o tym samym tytule. Fabuła opowiada o rodzeństwie, które postanawia wybrać się w bardzo magiczną podróż.

Seriale młodzieżowe, które zostały przedstawione w tym artykule są naprawdę godne polecenia. Każdy z nich ma wciągającą i angażującą fabułę. Dodatkowo każdy z nich różni się od siebie, dzięki czemu bez problemu można znaleźć coś dla siebie.

Redakcja bookznami.pl

Nasi redaktorzy na stronie bookznami.pl to zespół miłośników literatury, filmów i kultury, którzy pasjonują się dzieleniem się swoją wiedzą i inspiracją z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów posiada głęboką wiedzę na temat książek, filmów i znanych autorów, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszej społeczności czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

gry edukacyjne dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci

3 grudnia 2022

polskie horrory

Najlepsze polskie horrory

30 listopada 2022

polskie horrory

Jesteś zainteresowany reklamą?

polskie horrory