bookznami.pl

bookznami.pl – książki, filmy i seriale, sylwetki

seriale młodzieżowe
Multimedia

Najlepsze seriale młodzieżowe

Seriale są coraz bardziej popularne. Wiele osób uwielbia spędzać czas oglądając jakiś dobry serial. W tym artykule przedstawiono najlepsze seriale młodzieżowe.

Najlepsze seriale młodzieżowe na platformie Netflix

1. Stranger Things – pewnej nocy znika młody chłopiec. Podczas poszukiwań okazuje się, że to zdarzenie zapoczątkowało serie niebezpiecznych wydarzeń. Serial jest bardzo popularny wśród młodzieży. Aktualnie można obejrzeć trzy sezony „Stranger Things”.

2. Ginny & Georgia – po ciągłych przeprowadzkach matka i córka postanawiają zamieszkać na stałe w pewnym miasteczku. Tam Ginny przeżywa swoje pierwsze przyjaźnie, pierwszą miłość. I wydawać by się mogło, że wreszcie te dwie kobiety ułożyły sobie życie, lecz demony przeszłości o nich nie zapomniały. Jest to najnowszy serial na Netflixie, ale już jest ogromnie popularny.

3. Trinkets – trzy dziewczyny, które tak bardzo różnią się od siebie, a jednak postanawiają się zaprzyjaźnić, ponieważ łączy je jedno – kradzież sklepowa. Jest to mało znany serial, ale naprawdę wart obejrzenia. Każdy odcinek jest bardzo ciekawy, a sama historia pokazuje nam, jak ważna w życiu jest przyjaźń.

4. Szkoła dla elity – gdy do elitarnej szkoły trafia trójka nastolatków z biednej rodziny, dochodzi niestety do tragedii. Szkoła dla elity to typowy serial dla nastolatków.

5. Rzymskie dziewczyny – dwie nastolatki postanawiają wkroczyć w niebezpieczny świat, nie wiedzą jakie konsekwencje będą musiały przez to ponieść. Jest to włoski serial. Mimo tego, że produkcja nie jest jakoś dobrze znana, to naprawdę warto obejrzeć „Rzymskie dziewczyny”.

6. Emilly w Paryżu – Emily jest menadżerką z Chicago, pewnego dnia dostaje propozycje pracy w Paryżu. Przeprowadzka do tego pięknego miasta otwiera nowy rozdział w jej życiu. Jest to bardzo zabawny serial. Niedługo ma wyjść 2 sezon tej produkcji.

7. Insatiable – prawnik przygotowuje nastolatkę do konkursów piękności. Mężczyzna nie wie, że dziewczyna w ten sposób chce się zemścić na kolegach, którzy ją dawniej prześladowali. Bardzo zabawny serial, który na pewno spodoba się nastolatkom.

8. Dom z papieru – grupa przestępców barykaduje się w hiszpańskiej mennicy wraz z zakładnikami. Przedstawiciel napadu zwany Profesorem, prowadzi negocjacje z policją. Jest to absolutnie genialny serial. Każdy odcinek jest jeszcze ciekawszy.

9. Riverdale – pewnego dnia w miasteczku zostaje zamordowany nastolatek. Grupa pewnych przyjaciół chce jak najszybciej rozwiązać zagadkę tego morderstwa. Jest to hit Netflixa. Serial jest ciekawy, ma wiele wątków.

Najlepsze seriale młodzieżowe na HBO

1. Euforia – główna bohaterka jest uzależniona od narkotyków. Jej życie się zmienia, kiedy poznaje pewną tajemniczą nastolatkę. Euforia to typowy serial dla nastolatków. Porusza bardzo ciężkie tematy, jak: toksyczny związek, uzależnienie od narkotyków i alkoholu.

2. Famous in Love – serial opowiada o zwykłej nastolatce, która utrzymuje główną rolę w serialu. Od tej pory jej życie bardzo się zmienia. „Famous in Love” bardzo przyjemnie się ogląda. Typowy serial romantyczny, ale jednak zasługuje na bycie w tym rankingu.

3. Wielkie kłamstewka – zwyczajne życie trzech matek zmienia się, gdy dochodzi do pewnej zbrodni. Serial kryminalny z bardzo ciekawą obsadą.

4. Mroczne materie – serial na podstawie książki o tym samym tytule. Fabuła opowiada o rodzeństwie, które postanawia wybrać się w bardzo magiczną podróż.

Seriale, które przedstawiłam w tym artykule są naprawdę godne polecenia. Mają bardzo ciekawą fabułę. Każdy serial różni się od siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.